Skip to content
Home » לוקר פריצה

לוקר פריצה

  • by

4 הדרכים המובילות להגן על הארונית שלך

הלוקר הוא מקום בו אנו שומרים את החפצים היקרים ביותר שלנו. זה המקום שבו אנו מאחסנים את הספרים והציוד לבית הספר שלנו, הארנקים והטלפונים, ואפילו בגדי התעמלות. אנחנו רוצים להרגיש בטוחים ובטוחים בידיעה שהפריטים האלה מוגנים מפני גניבה או נזק.

עם המספר ההולך וגדל של פריצות ללוקר, הפך חשוב מתמיד להגן על הלוקר שלך כראוי. מאמר זה ידון ב-4 הדרכים המובילות להגן על הלוקר שלך מפני האקרים:

1) השתמש במנעול עם שאקל ארוך

2) שמור על שילוב המנעול שלך מוסתר

3) הימנע משימוש במדבקות או תוויות על המנעול

4) שנה את השילוב שלך מעת לעת

אולי שמעתם שאפשר לפרוץ ללוקר בית ספר. ולמרות שזה נכון, אתה יכול להגן על הלוקר שלך על ידי ביצוע ארבעת השלבים הבאים.

#1 – השתמש בתוכנת הצפנה כדי לאבטח את הלוקר שלך מגישה לא מורשית.

#2 – השתמש בשירות ענן כדי לאחסן את כל הנתונים שלך בענן ולהשתמש בגישה מרחוק בעת הצורך. #3 – נעלו את המכשיר עם מנעולי מסך מוגנים בסיסמה והשתמשו בסורקי טביעות אצבע לאבטחה נוספת.

#4 – השתמש ביומטריה כדי לפתוח את הטלפון שלך עם זיהוי פנים או סריקת אצבעות כך שאף אחד אחר לא יוכל לפתוח אותו ולגנוב את הנתונים שלך.

הקדמה: מהו מסך נעילה?

מסך נעילה הוא מסך שאתה רואה כשהמכשיר שלך נעול.

מסך נעילה הוא מסך שאתה רואה כשהמכשיר שלך נעול. זה יכול לשמש כדי להציג מידע חשוב, כגון השעה והתאריך, או שזה יכול להיות רק תמונה. למסך נעילה עשויות להיות גם כמה תכונות אחרות, כגון היכולת לצלם תמונה או וידאו עם המצלמה מבלי לפתוח את הטלפון.

מסך נעילה הוא מסך המופיע כאשר אתה מפעיל את הטלפון שלך. הוא מציג את השעה, התאריך וחיי הסוללה. אתה יכול גם להשתמש במסך הנעילה כדי לשנות את הטפט שלך או להוסיף ווידג'טים שמציגים מידע כגון מזג אוויר, דואר אלקטרוני והודעות טקסט.

ניתן לשנות את מסך הנעילה על ידי מעבר להגדרות > מסך נעילה > טפט > ____.

לוקר פרוץ הוא לוקר שבו מישהו פרץ אליו ללא אישור והוא הושחת או נשדד.

למה אתה צריך לפחד מפריצת מסך הנעילה שלך?

מסך הנעילה הוא הדבר הראשון שאדם רואה כאשר הטלפון שלו מופעל. זה גם הדבר האחרון שאותו אדם רואה לפני שהוא מניח את הטלפון שלו לאותו היום. לכן חשוב שיהיה מסך נעילה שלא רק נראה טוב אלא גם שומר על המידע האישי שלך בטוח.

הרבה אנשים חושבים שלא ניתן לפרוץ למסך הנעילה שלהם, אבל זה כן וניתן לעשות זאת תוך שניות בודדות!

מאמר זה ילמד אותך כיצד לפרוץ למסך הנעילה שלך ומה אתה יכול לעשות כדי לשמור על המידע שלך בטוח.

הדבר הראשון שצריך לדעת הוא שמסך הלוקר שלך והאפליקציה הם שני דברים נפרדים. מסך הלוקר הוא רק דרך להגן על הטלפון שלך מפני גישה לא מורשית. המשמעות היא שאם מישהו יתפס את המכשיר שלך, הוא לא יוכל להיכנס מבלי לפתוח אותו.

הדבר השני שאתה צריך לדעת הוא שלאפליקציה יש גישה רק לנתונים המאוחסנים בטלפון שלך. זה אומר שהוא יכול לראות רק את מה שאחסנת במכשיר, לא שום דבר אחר.

כיצד למנוע פריצת מסך הנעילה שלך?

מסכי נעילה הפכו להכרח בימינו. הם לא רק דרך להגן על הטלפון שלך מפני גישה לא מורשית, אלא גם משמשות כאמצעי אבטחה חשוב לנתונים האישיים שלך.
עבור מידע אודות לוקר פריצה ניתן לבדוק כאן: manolan1.co.il

עם המספר ההולך וגדל של משתמשי סמארטפונים, הפך הכרחי לחברות לפתח דרכים חדשות לפרוץ למכשירים אלה. במאמר זה נדבר על הדרכים השונות בהן האקרים יכולים לפרוץ למסך הנעילה שלכם וכיצד תוכלו למנוע מהם לעשות זאת.

כמה מהשיטות הפופולריות ביותר הן:

1) על ידי שימוש בפגם במערכת ההפעלה

2) על ידי שימוש בניצול שקיים באפליקציה המותקנת בטלפון שלך

3) באמצעות התקפות כוח גסות

כשאנו חושבים על המילה "פריצה", אנו מקשרים אותה לעתים קרובות למחשב או למשהו הקשור לטכנולוגיה. אבל, מה עם הטלפון שלך? לפריצת הטלפון שלך יכולה להיות השפעה עצומה על חייך ויכולה להוביל לתוצאות חמורות.

מאמר זה יראה לך כיצד למנוע פריצת מסך הנעילה שלך על ידי שימוש באפליקציות המסך הנעילה החינמיות הטובות ביותר של iPhone ואבטחת הסיסמה שלך עבור טלפונים אנדרואיד.

לאייפון יש תכונה מובנית שעוזרת לך לאבטח את המכשיר מגישה לא מורשית. אתה יכול להגדיר קוד סיסמה בן ארבע ספרות שנדרש לפני פתיחת הטלפון. זוהי אחת הדרכים הפשוטות ביותר להגן על עצמך מפני ניסיונות פריצה.

עם זאת, אם אתה מחפש יותר אבטחה, שקול להתקין אפליקציה כמו AppLock או TouchID Locker המאפשרת לך לנעול אפליקציות בודדות באמצעות קוד PIN או סריקת טביעת אצבע בהתאמה.

TouchID Locker היא אפליקציה כזו המאפשרת לך להשתמש באימות טביעת אצבע במקום להזין קוד סיסמה בכל פעם שאתה פותח את הנעילה

דילוג לתוכן